NIEUWE 10 st ST-SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode NIEUWE 10 st ST-SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode NIEUWE 10 st ST-SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode

NIEUWE 10 st ST-SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode

€9.78
Op voorraad
n582

    Soort Unit: lot (10 stukken/lot)
    Gewicht Pakket: 0.12kg (0.26lb.)
    Afmeting Pakket: 15cm x 7cm x 2cm (5.91in x 2.76in x 0.79in)
  • Merknaam: HUAHUAQI
  • Pakket: Nee

  • specificatie * Fiber Type: Enkele & Multi Mode * Adapter Type: ST-SC * Body materiaal: Metalen * Lage insertion verlies: 0.20dB * duurzaamheid (500 paring): 0.2dB * bedrijfstemperaturen:-40 tot 85 ° C * toepassingen: Telecom netwerken, CATV netwerken, lokale netwerken pakket Inbegrepen: 10 X ST-SC Glasvezel Adapter

    Tags: Goedkoop NIEUWE 10 st ST SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode, Hoge Kwaliteit NIEUWE 10 st ST-SC Glasvezel Adapter Connector Optische Koppeling Metalen Enkele Multi Mode, Chinese Netwerken Gereedschap Leveranciers.

  • Recensies (0)

    Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten